509 113 065 Pon- Ndz 6:00 - 22:00 info@trenerpersonalny-katowice.pl

Trener Personalny-Sosnowiec, Mikołów, Katowice, Zabrze, Chorzów

Trener personalny

Sosnowiec, Mikołów, Chorzów, Zabrze, Katowice

Treningi personalne, plany diety, plany treningowe

Gotowy na wspólne treningi? Napisz lub zadzwoń:

Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć!

Jeśli chcesz zmienić swoje życie wypracowując zdrowe nawyki oraz wprowadzając do niego większą ilość aktywności fizycznej, jednak nie wiesz jak się do tego zabrać lub brakuje Ci motywacji – zapraszam do kontaktu ze mną – chętnie pomogę Ci w zmianie na lepsze i walce o lepszą kondycję i wygląd Twojego ciała.

Jako trener personalny nawiążę współpracę z Klientami z następujących miast: 

Katowice – współpraca w zakresie treningów indywidualnych w siłowniach na terenie miasta (Altus Fitness, Siłownia Rolna, Fitness Academy Silesia Star, Fitness Academy 3 stawy, Pro Active i inne), trening u Klienta w domu, w plenerze oraz przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego.

Trener personalny Mikołów zaprasza na treningi  w siłowniach i klubach fitness (np. K8 BODY ART ,Mavi Area Squash & Fitness w Łaziskach), trening w domu Klienta, trening w plenerze oraz przygotowanie rozpiski dietetycznej

Trener personalny Sosnowiec – oferuję wspólny trening personalny Sosnowiec w siłowniach na terenie miasta (np. Smart Gym, Fitness Center) trening w domu Klienta, w plenerze, przygotowanie planu dietetycznego.

Trener personalny Zabrze – trening na siłowniach i w klubach (Club Activ, Coloseum), w plenerze, trening z dojazdem do domu Klienta, plan żywieniowy.

Trener personalny Chorzów – treningi indywidualne w klubach fitness oraz siłowniach (np. Fun Sport Galaxy Chorzów, Silesian Gym), trening w plenerze (np. w Parku Chorzowskim), trening u Klienta w domu, kompleksowy plan dietetyczny.

Wyjdź ze strefy komfortu i zawalcz razem ze mną o lepszą wersję siebie!

Skontaktuj się ze mną już dziś a ustalimy plan gry!

Gdzie możemy trenować:

Bartosz Lelonek Trener Personalny- Sosnowiec, Mikołów, Katowice, Chorzów, Zabrze i inne miasta Śląska

Odwiedź również mój profil na Facebooku:

Close Menu