509 113 065 Pon- Ndz 6:00 - 22:00 info@trenerpersonalny-katowice.pl

Trener Personalny-Sosnowiec, Mikołów, Katowice, Zabrze, Chorzów

Trener personalny

Sosnowiec, Mikołów, Chorzów, Zabrze, Katowice

Treningi personalne, plany diety, plany treningowe

Gotowy na wspólne treningi? Napisz lub zadzwoń:

Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć!

  Administratorem danych osobowych jest Bartosz Lelonek Trener personalny (ul.Kryniczna 5/1 40-637 Katowice, tel 509 113 065, info@trenerpersonalny-katowice.pl). Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

  Jeśli chcesz zmienić swoje życie wypracowując zdrowe nawyki oraz wprowadzając do niego większą ilość aktywności fizycznej, jednak nie wiesz jak się do tego zabrać lub brakuje Ci motywacji – zapraszam do kontaktu ze mną – chętnie pomogę Ci w zmianie na lepsze i walce o lepszą kondycję i wygląd Twojego ciała.

  Jako trener personalny nawiążę współpracę z Klientami z następujących miast: 

  Katowice – współpraca w zakresie treningów indywidualnych w siłowniach na terenie miasta (Altus Fitness, Siłownia Rolna, Fitness Academy Silesia Star, Fitness Academy 3 stawy, Pro Active i inne), trening u Klienta w domu, w plenerze oraz przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego.

  Trener personalny Mikołów zaprasza na treningi  w siłowniach i klubach fitness (np. K8 BODY ART ,Mavi Area Squash & Fitness w Łaziskach), trening w domu Klienta, trening w plenerze oraz przygotowanie rozpiski dietetycznej

  Trener personalny Sosnowiec – oferuję wspólny trening personalny Sosnowiec w siłowniach na terenie miasta (np. Smart Gym, Fitness Center) trening w domu Klienta, w plenerze, przygotowanie planu dietetycznego.

  Trener personalny Zabrze – trening na siłowniach i w klubach (Club Activ, Coloseum), w plenerze, trening z dojazdem do domu Klienta, plan żywieniowy.

  Trener personalny Chorzów – treningi indywidualne w klubach fitness oraz siłowniach (np. Fun Sport Galaxy Chorzów, Silesian Gym), trening w plenerze (np. w Parku Chorzowskim), trening u Klienta w domu, kompleksowy plan dietetyczny.

  Wyjdź ze strefy komfortu i zawalcz razem ze mną o lepszą wersję siebie!

  Skontaktuj się ze mną już dziś a ustalimy plan gry!

  Gdzie możemy trenować:

  Bartosz Lelonek Trener Personalny- Sosnowiec, Mikołów, Katowice, Chorzów, Zabrze i inne miasta Śląska

  Odwiedź również mój profil na Facebooku:

  Close Menu