509 113 065 Pon- Ndz 6:00 - 22:00 info@trenerpersonalny-katowice.pl

Razem trenuje się lepiej!

Chcesz zachęcić Twojego partnera/partnerkę do większej aktywności? Wspólny trening pozwoli wam się do siebie zbliżyć, wzajemnie motywować i wzmocnić więzi!

Ty i Twój najlepszy kumpel chcecie wskoczyć na wyższy poziom treningu, ale nie wyobrażacie sobie treningu osobno? 

trening-dla-par-i-grup-katowice

Trening we dwoje / w grupie to potężna dawka motywacji dla ćwiczących, niezależnie czy ćwiczysz z kolegą czy swoją drugą połówką. Taki rodzaj treningu pozwala budować mocne więzi pomiędzy ćwiczącymi.

Podczas ćwiczeń w parze nierzadko wykorzystujemy partnera jako obciążenie. To świetny sposób, aby trening stał się ciekawszy. Partner treningowy nie tylko zmotywuje Cię do większej pracy, zapewni także element rywalizacji, co przełoży się na lepsze efekty. Nawet jeśli oboje dopiero stawiacie pierwsze kroki w świecie fitnessu, trener personalny pokaże wam wiele wariacji ćwiczeń, które ukształtują wasze sylwetki, pomogą rozwinąć mięśnie, a także nauczą współpracy i pogłębią wzajemne zaufanie.

Wiele osób twierdzi, że trening z partnerem może być rozpraszający, ale pod okiem trenera personalnego nauczycie się jak wzajemnie się motywować i dążyć do celu. Trening w parach jest świetnym dodatkiem do cardio, rozmowa z partnerem nie tylko wymusi koncentrację na kontroli oddechu, ale niejednokrotnie wydłuży nam czas pracy aerobowej, co przełoży się na dodatkowe spalone kalorie.

Świetny dla par, przyjaciół, rodziców z dziećmi.

GOTOWI NA TRENINGI?

WYPEŁNIJCIE FORMULARZ I ZACZYNAJMY!!!

    Administratorem danych osobowych jest Bartosz Lelonek Trener personalny (ul.Kryniczna 5/1 40-637 Katowice, tel 509 113 065, info@trenerpersonalny-katowice.pl). Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

    Close Menu