509 113 065 Pon- Ndz 6:00 - 22:00 info@trenerpersonalny-katowice.pl

Co mówią o mnie moi klienci:

trener-personalny-katowice-opinie

Współpraca z Bartkiem spełniła moje najśmielsze oczekiwania. Jako trener okazał się wymagający kiedy trzeba, dopingujący gdy brak sił, a jego kreatywność do wymyślania nowych ćwiczeń czyni go trenerem niezawodnym. Zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Bartek nie osiada na laurach, trudno spotkać osobę, która tak stale doskonali swoje umiejętności. Jest niesamowicie obyty nie tylko w anatomii człowieka, ale też w nowościach dotyczących aktywności. I po prostu - czas z nim mija w zastraszającym tempie. Mała gaduła w wielkim ciele, przy której nawet pot nie wydaje się już tak straszny…

Magdalena Bednarska

trener-personalny-katowice-opinie-justyna-tawicka

Bartosz Lelonek to trener z charyzmą i z duszą; cenię go zwłaszcza za indywidualne podejście do człowieka, pełen profesjonalizm, umiejętny dobór ćwiczeń pod kątem zamierzonych efektów. Być pod jego czujną opieką na sali treningowej jest jak obejrzenie naprawdę dobrego filmu : zapominasz, że jesteś na sali kinowej; po prostu: wchodzisz w 100 procentach w akcję! Bartosz z wyczuciem dobiera także odpowiednio zindywidualizowane diety; z pasją doradza; jest skuteczny, kulturalny i otwarty na ludzkie słabostki: a wszyscy chyba jakieś mamy. Potrafi też w środku zimy zaparzyć gorącą herbatę gdy jedziesz z daleka-sam od siebie. To trener-człowiek. Ale jak trzeba: nie odpuszcza! I o to w sporcie chodzi. Zawsze fair play: mówi jak jest. A jaką muzykę do ćwiczeń dobiera... Perfecto! Jeśli więc: lubisz się w trakcie ćwiczeń nudzić, nie lubisz dobrze wyglądać, rzeźba charakteru i ciała jest Ci obca NIE ZGŁASZAJ się do Bartosza. Wszyscy inni: nie czekajcie; bo: this is it!

Justyna Tawicka

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w życiu człowieka. Wśród natłoku dostępnych ofert trenerów personalnych ciężko laikowi wybrać odpowiednią osobę. Ja postawiłam na Bartka i był to dobry wybór. Bartek jako trener potrafi dopasować plan treningowy indywidualnie pod potrzeby danej osoby. Pyta się co chcesz osiągnąć i przedstawia zestaw ćwiczeń na dane partie. Zawsze, kiedy masz problem z jakimś ćwiczeniem nie wiesz jak je prawidłowo wykonywać można liczyć, że dokładnie wytłumaczy całą mechanikę. W sytuacji, kiedy wykonujesz według zaleceń plan treningowy i nie widzisz widocznych rezultatów możesz liczyć na spotkanie, skorygowanie ćwiczeń i dopasowanie innego planu. Jak wiadomo, każdy jest inny i zależnie od predyspozycji jedno ćwiczenia będą działać lepiej inne gorzej. Co najważniejsze, dzięki treningowi z Bartkiem dowiadujesz, że stać Cię na więcej niż myślałeś wcześniej. Potrafi zmotywować i zawsze kiedy myślisz, że nie masz już sił na kolejną serię jesteś wstanie wykrzesać dodatkowe pokłady energii. Główne motto, które wzięłam sobie do serca, bo jak wiadomo każdy boi się zakwasów na drugi dzień po intensywnym treningu. Złota myśl od Batka „Zakwasy to oznaka, że słabość opuszcza ciało”.

Izabela Klebach

trener-personalny-katowice-opinie-karol-barański

Polecam Bartosza Lelonka. Podchodzi do sprawy profesjonalnie i każdego trenującego traktuje indywidualnie. Nie korzysta z typowych szablonów treningowych, a każdy trening jest intensywny, aż parują szyby:)

Karol Barański

trener-personalny-katowice-opinie

Gorąco polecam Bartosza Lelonka jako personalnego trenera. Jemu pierwszemu udało się zamienić moje tlące się chęci w faktyczne zaangażowanie. Poza tym potrafi każde przedstawione przez siebie ćwiczenie poprzeć merytoryczną wiedzą, którą nabywał już wiele lat przed objęciem posady jako trener personalny. Polecam wszystkim!

Marek Brzyśko

trener-personalny-katowice-opinie-anna-tabor

Trener personalny godny polecenia. Podchodzi do osoby indywidualnie. Rozmawia z Tobą i tworzy odpowiedni plan treningowy. Ćwiczenia rozpisane i wytłumaczone. W razie jakis pytan zawsze pomaga. Jeśli chodzi o odżywianie to też można liczyć na jego wsparcie. Jeśli ktoś szuka trenera personalnego i chce zobaczyć efekty swoich wysiłków to Bartek jest osobą która szczerze polecam

Anna Małysa-Tabor

Nie czekaj, dołącz do grona moich zadowolnych Klientów!  Napisz, a umówimy się na bezpłatne konsultacje:

    Administratorem danych osobowych jest Bartosz Lelonek Trener personalny (ul.Kryniczna 5/1 40-637 Katowice, tel 509 113 065, info@trenerpersonalny-katowice.pl). Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

    Close Menu