509 113 065 Pon- Ndz 6:00 - 22:00 info@trenerpersonalny-katowice.pl

Najlepsza inwestycja,

To inwestycja

w samego siebie!

Umów się na bezpłatne spotkanie

oraz testowy trening!

Napisz kilka słów o sobie, zostaw swoje dane kontaktowe, a oddzwonię do Ciebie i spokojnie porozmawiamy o tym czego oczekujesz i jak mógłbym Ci pomóc osiągnąć ten cel. Możemy się również umówić na bezpłatną konsultację.

Jak wygląda bezpłatna konsultacja i czemu służy?

Podczas bezpłatnej wstępnej konsultacji porozmawiamy o Twoich celach treningowych, zlokalizujemy problemy, które chcesz rozwiązać poprzez treningi, porozmawiamy o Twoim stanie zdrowia, dokonamy pomiarów, odbędziemy krótki treningi wstępny, mający na celu określenie i doprecyzowanie kwestii, które będą wymagać korekty. Wspólnie wypełnimy kwestionariusz dotyczący Twojej dotychczasowej aktywności, sposobu odżywiania i stylu życia. 

Konsultacja służy wspólnemu ustaleniu Twojego celu treningowego oraz określeniu realnego czasu i intensywności treningów, który będzie potrzebny do jego osiągnięcia. Przedstawię Ci również wstępne założenia treningu dopasowanego do Ciebie oraz nakreślę zasady żywienia jakie będą sprzyjać osiągnięciu Twojego celu. 

Podsumowując – konsultacja ma na celu dobranie najefektywniejszej dla Ciebie drogi do realizacji Twojego celu treningowego oraz poznaniu wzajemnych oczekiwań.

Zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz i już dziś zacznij walkę o wymarzoną sylwetkę!

Close Menu